با ما تماس بگیرید
02174408 و 02174561000
از چه طریق 4G ایرانسل را راه اندازی کنیم ؟!!
چطور به LTE ایرانسل متصل شویم؟

 


پس از اخذ پروانه رسمی ارتقاء شبکه به نسل های سوم و چهارم تلفن همراه و ارائه موفقیت آمیز خدمات نسل سوم باند پهن همراه در بیش از ۶۷ شهر کشور توسط ایرانسل، شبکه 4G/LTE (نسل چهارم) بعنوان آخرین نسل فناوری ارتباط حال حاضر دنیا، برای نخستین بار در ایران و توسط ایرانسل، طی مراسمی در مشهد مقدس راه اندازی شد.

به گزارش از روابط عمومی ایرانسل، با راه‌اندازی شبکه نسل چهارم ایرانسل، برای اولین بار در ایران و از مشهد مقدس، مشترکین تلفن همراه و کاربران خدمات باندپهن همراه کشور می‌توانند اینترنتی با کیفیت جهانی را تجربه کنند و با استفاده از “سیم‌کارت‌های Usim” بعنوان سیم‌کارت‌های نسل جدید ایرانسل، خدمات نسل چهارم را جایگزین سایر روشهای دسترسی به اینترنت نمایند ، لازم بذکر است که هم اکنون سرویس 4G ایرانسل در اکثر مراکز استانهای کشور راه اندازی و قابل بهره برداری می باشد ، جهت دریافت اطلاعات بیشتر و بررسی نقاط تحت پوشش این سرویس اینجا را کلیک نمایید ، نسل چهارم یا 4G تمام قابلیتهای مدرنترین گوشی های موجود در بازار را پشتیبانی می‌کند و با استفاده از این خدمات امکان دریافت و مشاهده فایل‌های ویدئویی با کیفیت HD، بازی به صورت آنلاین و بدون تاخیر زمانی، استفاده همزمان برای چند کاربر بدون کاهش کیفیت خدمات، استفاده از برنامه‌های کاربردی (اپلیکیشن) و محصولات و خدمات مبتنی بر اینترنت با سهولت و کیفیت فوق العاده فراهم خواهد شد.

همچنین همزمان با راه اندازی رسمی عرضه این خدمات در مشهد مقدس و به منظور دسترسی گسترده‌تر به خدمات LTE، مودم های باندپهن همراه ایرانسل با قابلیت پشتیبانی از فناوری‌های GPRS، EDGE، 3G و 4G به بازار عرضه شد که در این راستا شرکت نیکسان با ارائه جدیدترین مودمهای 4G وایرلس روتر سهمی نسبتا خوبی از بازار را به خود اختصاص داده است . با توجه به اینکه در حال حاضر تعداد محدودی از گوشی های تلفن همراه، قابلیت پشتیبانی از خدمات LTE را دارا می‌باشند، این مودم‌ها با هزینه بسیار کمتر امکان دسترسی به تمامی قابلیت‌های نسل چهارم ایرانسل را برای کاربران فراهم می‌سازند.

لازم به ذکر است که فرکانس شبکه 4G ارائه شده توسط شرکت ایرانسل عبارتند از :
 
Operator Country ƒ (MHz) Band Duplex
mode
Launch
date
Cat.3
MTN Irancell  Iran 1800 3 FDD Nov 2014

ایرانسل اولین و تنها اپراتور تلفن همراه کشور با پوشش سراسری است که موفق به اخذ پروانه رسمی ارتقاء شبکه به نسل‌های بالاتر تلفن همراه شده و پیش از این نخستین شبکه اینترنت همراه مبتنی بر GPRS کشور، نخستین و گسترده‌ترین شبکه اینترنت همراه مبتنی بر فناوری EDGE کشور و نخستین شبکه گسترده WiMAX کشور را راه اندازی کرده بود و با رفع انحصار و اخذ نخستین پروانه سرویس محور حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، امکان دسترسی ایرانیان به آخرین نسل فناوری ارتباطات جهان را فراهم ساخته است. شبکه نسل سه (3G) ایرانسل در حال حاضر در بیش از ۶۷ شهر به صورت رسمی راه اندازی شده و توسعه برشتاب آن ادامه دارد. سبد خدمات باندپهن همراه مبتنی بر فناوری‌های EDGE، WiMAX، 3G و 4G ایرانسل را به گسترده‌ترین شبکه باندپهن همراه کشور تبدیل کرده است.

چطور به LTE متصل شویم؟

 

تعویض سیم کارت فعلی ایرانسل به سیم Usim و یا خرید یک سیم کارت جدید نسل چهارم ایرانسل، استفاده از گوشی، تبلت و یا مودم با قابلیت پشتیبانی از نسل چهارم ، اعمال تنظیمات لازم برای اتصال به شبکه باندپهن همراه ایرانسل از طریق تنظیم APN یا Access Point Name گوشی به mtnirancell بدون نیاز به هیچ مشخصه دیگر، اضافه کردن قابلیت LTE از طریق تنظیمات بخش cellular network و یا mobile network گوشی و حضور در مناطق تحت پوشش خدمات 4G ایرانسل، امکان اتصال و استفاده از این خدمات را برای کاربران فراهم می‌آورد.
علاقه‌مندان برای دسترسی به خدمات نسل چهارم تلفن همراه لازم است سیم‌کارت‌ایرانسل فعلی خود را به Usim تبدیل نمایند و یا یک سیم کارت جدید نسل چهارم ایرانسل را خریداری کنند. بسته بازگشت Usim ایرانسل برای تبدیل سیم‌کارت فعلی به Usim در حال حاضر با قیمت ۱۰هزار تومان و سیم کارت اعتباری نسل چهارم ایرانسل به همراه ۱۰هزار تومان اعتبار اولیه با قیمت ۲۰ هزار تومان از طریق مراکز خدمات ایرانسل در مراکز استانها به مشترکین و متقاضیان عرضه می‌شود.
سیم کارت های نسل چهار ایرانسل، به آسانی و بدون نیاز به برش، قابلیت تبدیل از سیم کارت معمولی به میکروسیم و نانوسیم را دارا هستند.

در حال حاضر مراکز منتخب ارائه دهنده خدمات اینترنت نسل ۴ ایرانسل در مراکز استانها آماده تعویض سیم کارت و یا عرضه سیم کارت اعتباری نسل ۴ ایرانسل هستند. فهرست نشانی این مراکز از طریق وبسایت ایرانسل به نشانی www.irancell.ir ، مرکز تماس شبانه روزی ایرانسل به شماره ۷۰۰ برای تماس از خطوط ایرانسل و ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ برای تماس از سایر خطوط و اطلاعیه‌های ایرانسل قابل دریافت است.
مشترکین برای دریافت تنظیمات به صورت خودکار، میتوانند کددستوری #۶*۳*۱۳۰* را از خط ایرانسل خود شماره گیری کنند تا ظرف چند لحظه، تنظیمات خودکار ویژه گوشی تلفن همراهشان ارسال شود. اطلاعات بیشتر در این خصوص به همراه راهنمای تصویری و ویدئویی لازم برای کاربران گوشی‌های مبتنی بر سیستم عامل‌های اپل iOs، آندروید، ویندوزفون، بلک بری، سیمبین، می‌گو و جاوا از طریق وبسایت ایرانسل به نشانی irancell.ir قابل مشاهده است.

چرا نسل‌های بالاتر؟

در خصوص برخی از مزایای نسل های بالاتر باندپهن همراه میتوان به انتقال اطلاعات با کیفیت بهتر، امکان استفاده از گوشی تلفن همراه به عنوان دفتر کار سیار، امکان تبدیل گوشی تلفن همراه به باجه بانکی همراه با قابلیت انجام کلیه عملیات بانکی، امکان توسعه آموزش مجازی در نقاط مختلف کشور بر بستر اینترنت پهن باند، امکان دریافت و مشاهده برنامه‌های تلویزیونی از طریق تلفن همراه باکیفیت فوق العاده و امکان ارائه محتواهای صوتی و تصویری متنوع با کیفیت بالا اشاره کرد.

با استفاده از خدمات 4G امکان استفاده از برنامه های کاربردی و محصولات مبتنی بر اینترنت با سهولت و کیفیت فوق العاده فراهم خواهد شد به شکلی که با بهره مندی از پهنای باند چندین برابر اینترنت نسل های دیگر، چند کاربر می توانند به طور همزمان از حساب اینترنت یک خط استفاده کنند. بدین منظور، مودم های 4G برای سهولت دسترسی به اینترنت پرسرعت و با کیفیت برتر از سوی شرکت نیکسان به بازار عرضه شده است.

این زیرساخت پیشرفته از طریق ایجاد دسترسی عموم مردم به اینترنت همراه با کیفیت امکانات وسیعی همچون خدمات دولت الکترونیک، پرداخت و بانکداری همراه، سلامت همراه، آموزش مجازی و نیز خدمات سازمانی بر بستر موبایل را برای بهبود کیفیت خدمت رسانی در راستای رسیدن به جامعه پیشرفته ایرانی ایجاد می نماید تا علاوه بر بهبود تجربه زندگی دیجیتال، منجر به رونق بیشتر در بازار کسب و کار شود.

 
تعرفه دسترسی به خدمات باند پهن همراه ایرانسل

در حال حاضر تعرفه دسترسی به خدمات اینترنت همراه ایرانسل در نسل های EDGE، 3G و 4G یکسان است و مشترکین می‌توانند با استفاده از بسته های افزایشی دیتای همراه ایرانسل و یا بسته های ترکیبی با قابلیت سفارشی سازی، هزینه های ارتباطی خود را به میزان چشمگیری مدیریت کنند. این مقرون به صرفه ترین تعرفه دسترسی به خدمات باندپهن همراه در کشور است.
با توجه به سرعت بالاتر خدمات باند پهن همراه ایرانسل نسبت به نسلهای قبلی، خرید بسته های اینترنت همراه از طریق کددستوری #۵*۵۵۵* مقرون به صرفه ترین تعرفه خدمات دسترسی به باند پهن همراه را برای مشترکین فراهم می‌سازد و به مشترکین خدمات نسل سه و چهار ایرانسل توصیه می‌شود برای مدیریت هزینه های خود از این بسته ها استفاده کنند.

در ادامه اطلاعات لازم در خصوص بسته های افزایشی متنوع اینترنت همراه ایرانسل می آید:

 
مهلت استفاده     حجم      قیمت     کد فعال سازی اعتباری     کد فعال سازی دائمی
۱ روز     ۱۵ مگابایت     ۵,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۱*۱#     *۵۵۵*۵*۱*۱#
۱ روز     ۵۰  مگابایت     ۱۲,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۱*۶#     *۵۵۵*۵*۱*۶#
۱ روز     ۱۵۰ مگابایت     ۲۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۱*۲#     *۵۵۵*۵*۱*۲#
۱ روز     ۲۰۰ مگابایت     ۳۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۱*۵#     *۵۵۵*۵*۱*۵#
۱ روز     ۵۰۰  مگابایت     ۶۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۱*۳#     *۵۵۵*۵*۱*۳#
۱ روز     ۱ گیگابایت     ۱۰۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۱*۴#     *۵۵۵*۵*۱*۴#
۱ روز
(۸-۲ بامداد)     ۱ گیگابایت     ۱۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵۲۱#
*۵۵۵*۵*۱*۷#     -
۷ روز     ۱۰۰ مگابایت     ۲۵,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۲*۲#     *۵۵۵*۵*۲*۲#
۷ روز     ۲۰۰ مگابایت     ۴۰,۰۰۰  ریال     *۵۵۵*۵*۲*۳#     *۵۵۵*۵*۲*۳#
۷ روز     ۳۰۰ مگابایت     ۵۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۲*۱#     *۵۵۵*۵*۲*۱#
۷ روز     ۶۰۰ مگابایت     ۸۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۲*۵#     *۵۵۵*۵*۲*۵#
۷ روز     ۲ گیگابایت     ۱۸۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۲*۴#     *۵۵۵*۵*۲*۴#
۷ روز     ۵ گیگابایت     ۳۵۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۲*۶#     *۵۵۵*۵*۲*۶#
۳۰ روز     ۲۰۰ مگابایت     ۵۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۳*۱#     *۵۵۵*۵*۳*۱#
۳۰ روز     ۵۰۰ مگابایت     ۱۰۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۳*۶#     *۵۵۵*۵*۳*۶#
۳۰ روز     ۱ گیگابایت     ۱۳۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۳*۷#     *۵۵۵*۵*۳*۷#
۳۰ روز     ۱۲۰۰ مگابایت     ۱۶۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۳*۵#     *۵۵۵*۵*۳*۵#
۳۰ روز     ۲ گیگابایت     ۲۰۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۳*۲#     *۵۵۵*۵*۳*۲#
۳۰ روز     ۵ گیگابایت     ۴۰۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۳*۳#     *۵۵۵*۵*۳*۳#
۳۰ روز     ۱۰ گیگابایت     ۶۵۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۳*۸#     *۵۵۵*۵*۳*۸#
۳۰ روز     ۲۰ گیگابایت     ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۳*۴#     *۵۵۵*۵*۳*۴#
۳۰ روز
(۸-۲ بامداد)     ۲۴ گیگابایت     ۱۰۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵۱۸#
*۵۵۵*۵*۳*۹#     -
۳ ماهه     ۶۰۰ مگابایت     ۱۲۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۴*۱#     -
۳ ماهه     ۵۰ گیگابایت     ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۴*۲#     *۵۵۵*۵*۴*۲#
۶ ماهه     ۷۰ گیگابایت     ۲,۶۰۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۴*۳#     *۵۵۵*۵*۴*۳#
۱۲ ماهه     ۱۰۰ گیگابایت     ۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال     *۵۵۵*۵*۴*۴#     *۵۵۵*۵*۴*۴#


 
شرکت نیکسان بعنوان یکی از اولین ارائه کننده های نسل جدید مودمهای همراه 4G در ایران آمادگی خود را جهت همکاری با کلیه سازمانها ، شرکتها و همکاران محترم اعلام می دارد .

همچنین برای خرید تک و عمده و اطلاع از قیمت این محصول می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید :
تلفن تماس ( وقتهای اداری) :77191899 (021) ( 6 خط )

تلفن همراه (وقتهای غیر اداری) : 09194449125 و 09394449125
http://www.blueonee.com/pages/view/pageid/16/lang/fa
لینک های مرتبط
مجوز و گواهی نامه های نیکسان
روند خرید محصولات نیکسان
آدرس و شماره تلفن ها

راهنمای محصولات
مشتریان ما